Vragen? Neem gerust contact met ons op.

Team

Onze buitendienstmedewerkers kennen en begrijpen de wereld van de biovergisting. Ze staan met de laarzen in de modder en zijn mede daardoor de ideale gesprekspartner. Zo bouwen we een langetermijnrelatie met onze klanten op. Onze planners kunnen u precies vertellen wanneer uw vracht geleverd wordt.
 

Bart Venes
Commercial Manager
+31 (0) 626 11 03 83
b.venes@agribiosource.com
Sjoerd Hermsen
Director
+31 (0) 626 11 03 81
s.hermsen@agribiosource.com

Nick Hetterscheid
Planner
+31 (0) 626 11 03 82
n.hetterscheid@agribiosource.com
Coen Bentvelzen
Planner
+31 (0) 651 16 64 58
c.bentvelzen@agribiosource.com

Antoine Remijn
Product Manager
+31 (0) 620 61 79 78
a.remijn@agribiosource.com
Kevin Blondel
Product Manager
+33 (0) 670 49 77 13
k.blondel@agribiosource.com

Koos Felsbourg
Quality Manager
+31(0)621840970
k.felsbourg@duyniegroup.com
Jeroen Smeitink
Planner
+31 (0) 627 86 52 99
j.smeitink@agribiosource.com